• Baner:                            . .
 • Baner: . .
 • Baner:                          . .
 • Baner:                              . .
 • Baner:                               ' '
Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi

Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Odnawialne źródła energii

30.09.2016

RAZEM Z GMINĄ RZEPIN UZYSKAJ DOTACJĘ NA ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

  
Burmistrz Rzepina dziękuje mieszkańcom Gminy za duże zainteresowanie udziałem w projekcie dotyczącym uzyskania dofinansowania na odnawialne źródła energii.
W terminie od 30 września do 17 listopada 2016 roku przeprowadziliśmy 7 spotkań. Naszym celem było wzbudzenie Państwa zainteresowania, którego efektem może być ograniczenie rachunków za energię przy jednoczesnym zwiększeniu czystości powietrza w Naszej Gminie… i udało się !
Ostateczny nabór ankiet od zainteresowanych mieszkańców, zakończony został 22 listopada 2016. Łącznie wpłynęło ponad 150 zgłoszeń! Kolejnym etapem realizacji programu będzie przeprowadzenie weryfikacji złożonych ankiet, wizja w terenie oraz indywidualne spotkanie z mieszkańcem, w celu określenia rodzaju wielkości instalacji i wydanie każdorazowo bezpłatnej opinii technicznej dla wszystkich zgłoszonych wniosków w Gminie Rzepin.  Indywidualny audyt określi maksymalny koszt planowanej przez Państwa inwestycji OZE, co pozwoli podjąć decyzję o ostatecznym udziale w programie.
 

czytaj dalej