Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych w Słubicach -14.01.2020 r.
10 2020

Spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych w Słubicach -14.01.2020 r.

 
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, we współpracy z Departamentem Infrastruktury Społecznej, zaprasza na spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych.

O spotkaniu
Spotkanie skierowane jest do organizacji pozarządowych oraz innych organizacji pożytku publicznego.
Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości wsparcia działań realizowanych przez organizacje pozarządowe zarówno z funduszy europejskich, jak i krajowych. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty i dedykowane strony internetowe Ponadto spotkania z przedstawicielami podmiotów III sektora dotyczyć będą wdrożenia Generatora eNGO, wykorzystywanego do pisania wniosków w ramach otwartych konkursów ofert ogłaszanych przez Samorząd Województwa Lubuskiego.

Spotkanie odbędzie się:
14 stycznia 2020 r. w godzinach 13:00 – 16:00 w Fundacja na rzecz Collegium Polonicum, ul. Kościuszki 1 (I piętro budynku biblioteki Collegium Polonicum, biuro Fundacji, pokój 209), 69-100 Słubice;

Więcej informacji
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w ww. spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza "weź udział". Na zgłoszenia czekamy do 13 stycznia 2020 r.
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim pod numerem telefonu: 95 7390-386; -380; -378; -377 (dot. spotkania w Gorzowie Wielkopolskim).

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Wtyczka Facebook