• Baner:                            . .
 • Baner: . .
 • Baner:                          . .
 • Baner:                              . .
 • Baner:                               ' '
Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Pokaz magii i iluzji w wykonaniu Jakuba Łagowskiego!
19 Listopad 2019

Pokaz magii i iluzji w wykonaniu Jakuba Łagowskiego!

 Zapraszamy młodzież i dorosłych na pokaz magii i iluzji w wykonaniu Jakuba Łagowskiego. Sobota, 30 listopada 2019 , godz.18.00 w Miejskim Domu Kultury w Rzepinie. Wstęp 5 zł. Bilety do nabycia w MDK.
Masz już dość stereotypowego magika dla dzieci w kapeluszu? Czy oglądając w telewizji iluzjonistów wydaje ci się, że to wszystko na niby, widzowie są podstawieni, efekty to magia telewizji? A może czujesz w sobie czasem wewnętrzne dziecko? Chciałbyś się zachwycić, poczuć ten dreszcz niepewności i radości, gdy przed twoimi oczami dzieją się rzeczy niemożliwe? W każdym wypadku warto przyjść i przekonać się na własnej skórze, że nie wszystko co widzisz jest tym czym się wydaje. Rzeczy będą pojawiać się i znikać, myśli zostaną odczytane, a przyszłość przewidziana. Zabieraj znajomych i przyjdźcie na nowoczesny pokaz iluzji, pełen śmiechu, w pełni interakcyjny, bez kapeluszy i królików! Występ dla młodzieży i dorosłych.
Jakub Łagowski – iluzjonista i mentalista zabierze cię w tajemniczy świat, od którego dzieli cię pozornie niewiele, a którego nigdy nie poznałeś. Czy odważysz się zrobić ten krok i zaryzykować?
Im bardziej się przyglądasz, tym mniej widzisz. Daj się oczarować!