• Baner:                            . .
 • Baner: . .
 • Baner:                          . .
 • Baner:                              . .
 • Baner:                               ' '
Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Uczennica rzepińskiego liceum w finale Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym!!!
01 2019

Uczennica rzepińskiego liceum w finale Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym!!!

      Nadia Oleszczuk,      uczennica      trzeciej  klasy  (akademickiej)  Liceum  Ogólnokształcącego  im. Stanisława Staszica w Rzepinie, po raz kolejny udowodniła, że rzetelna, systematyczna i sumienna praca przynosi wymierne rezultaty. Spektakularny sukces w Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym     być  może  stanie  się  szansą   dla  tegorocznej   maturzystki  na  podjęcie studiów  na prestiżowej, renomowanej uczelni.           
     Kreatywność, erudycja, inteligencja oraz perfekcjonizm Nadii zostały dostrzeżone i docenione dużo wcześniej. Warto przypomnieć o niebywałych osiągnięciach tej młodej, wyjątkowej osoby. To przede wszystkim  stypendystka Prezesa Rady Ministrów, była posłanka na Sejm Dzieci i Młodzieży, a także przedstawicielka województwa lubuskiego w Radzie Dzieci i Młodzieży RP przy Ministrze Edukacji Narodowej.
      Osiągnięcia Nadii są imponujące. Napawają dumą i optymizmem. Upór i determinacja w dążeniu do celu stanowią wizytówkę młodej, energicznej maturzystki. Okazała się bezkonkurencyjna na etapie okręgowym 60. Edycji  Olimpiady  Wiedzy   o    Polsce   i    Świecie     Współczesnym,   organizowanej pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zdeklasowała wszystkich uczestników, awansując do finału z najwyższym wynikiem. Już w kwietniu czeka ją rywalizacja na szczeblu centralnym.
      Niewątpliwie Nadia Oleszczuk to chluba i duma rzepińskiego liceum, a przede wszystkim odzwierciedlenie współczesnego młodego, świadomego człowieka, kierującego się na co dzień kartezjańską  maksymą  - Cogito ergo sum.  To przykład  osoby  ambitnej,  konsekwentnej,  wytrwałej i przedsiębiorczej, sukcesywnie realizującej swoje pasje i zainteresowania, prowadzące do osiągnięcia sukcesu. 
       Serdecznie gratulujemy Nadii dotychczasowych sukcesów, życząc jednocześnie równie efektywnego udziału w kwietniowych zmaganiach olimpijskich.