• Baner:                            . .
 • Baner: . .
 • Baner:                          . .
 • Baner:                              . .
 • Baner:                               ' '
Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Gmina Rzepin stawia na przedszkolaki!
21 Grudzień 2018

Gmina Rzepin stawia na przedszkolaki!

 
Dzisiaj w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze Burmistrz Rzepina Sławomir Dudzis wraz z Zastępcą Skarbnika Jolantą Maliszewską podpisali z Wicemarszałkiem Województwa Lubuskiego Łukaszem Poryckim umowę o dofinansowanie projektu pn. „Gmina Rzepin stawia na przedszkolaki”.
 
Projekt będzie realizowany w okresie od 01.08.2020 r. do 30.06.2021  r. przez Gminę Rzepin, jego wartość wynosi 360 262,88 zł, natomiast kwota dofinansowania to 306 223,44 zł.
 
Celem głównym projektu jest zwiększenie dostępności do edukacji przedszkolnej poprzez utworzenie nowego oddziału przedszkolnego, a tym samym 25 dodatkowych miejsc przy Publicznej Szkole Podstawowej w Kowalowie (gm. Rzepin). Rozszerzenie oferty edukacyjnej w ramach dodatkowych zajęć edukacyjnych  (385h) dla 25 dzieci (13 dziewczynek, 12 chłopców).  Dodatkowo projekt zakłada podniesienie wiedzy oraz zaspokojenie indywidualnych potrzeb rozwojowych 25 dzieci w wieku przedszkolnym z nowo utworzonego oddziału przedszkolnego poprzez udział w zajęciach dodatkowych oraz podniesienie kompetencji w zakresie wykonywanej pracy zawodowej 3 nauczycieli wychowania przedszkolnego, w wyniku odbytych kursów i szkoleń.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Galeria zdjęć

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją