• Baner:                            . .
 • Baner: . .
 • Baner:                          . .
 • Baner:                              . .
 • Baner:                               ' '
Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Rzepińscy diabetycy obchodzili swoje święto!
23 Październik 2018

Rzepińscy diabetycy obchodzili swoje święto!

 
W miniony piątek 19. października członkowie Terenowego Koła Diabetyków w Rzepinie świętowali Międzynarodowy Dzień Cukrzycy. W tegorocznych obchodach udział wzięli członkowie Koła wraz z Prezesem Janem Dąbrowskim, Burmistrz Rzepina Sławomir Dudzis, Zastępca Burmistrza Krystian Pastuszak, Przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Wojciech Skwarek oraz Dyrektor MDK w Rzepinie Tomasz Sidorkiewicz. Gościem honorowym spotkania była pani doktor Grażyna Czekalska, która od wielu lat współpracuje z rzepińskimi diabetykami.
 
Spotkanie otworzyła i poprowadziła pani Leokadia Musolf Sekretarz Koła, która w imieniu członków Terenowego Koła Diabetyków w Rzepinie serdeczne podziękowała wszystkim za przybycie i za dotychczasową, bardzo owocną współpracę na rzecz środowiska osób chorych na cukrzycę.
Burmistrz Rzepina wraz ze swoim zastępcą na ręce pani Sekretarz złożył kwiaty oraz upominek dla wszystkich osób zrzeszonych w stowarzyszeniu, gratulując i życząc jak najlepszego zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją