• Baner:                            . .
 • Baner: . .
 • Baner:                          . .
 • Baner:                              . .
 • Baner:                               ' '
Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Nagrodzono najbardziej zaangażowanych nauczycieli w naszej gminie
16 Październik 2018

Nagrodzono najbardziej zaangażowanych nauczycieli w naszej gminie

 
     W dniu wczorajszym w Urzędzie Miejskim w Rzepinie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji przypadającego 14 października Dnia Edukacji Narodowej.
     Otwarcia uroczystości dokonał Burmistrz Rzepina Sławomir Dudzis wraz z Dyrektorem Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego Szkół Stefanem Krawczykiem oraz Sekretarzem Gminy Haliną Kuźmińską. Burmistrz serdecznie podziękował wszystkim osobom pracującym w placówkach oświatowych za poświęcenie i zaangażowanie oraz wyraził uznanie dla wysiłku wkładanego przez nauczycieli w realizację niełatwej misji wychowawczej. Dziękował za rzetelną pracę i życzył, by jej owoce były widoczne w sukcesach szkoły i jej wychowanków.
     Miłym punktem spotkania było wręczenie nauczycielom i dyrektorom listów gratulacyjnych z okazji Dnia Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, realizację zadań statutowych placówki oraz pracę na rzecz Gminy Rzepin. Wręczono także pani Justynie Ignaszewskiej akt nadania stopnia awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego.
     Serdecznie gratulujemy!  

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją