• Baner:                            . .
 • Baner: . .
 • Baner:                          . .
 • Baner:                              . .
 • Baner:                               ' '
Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Ostania sesja Rady Miejskiej w Rzepinie w kadencji 2014-2018
16 Październik 2018

Ostania sesja Rady Miejskiej w Rzepinie w kadencji 2014-2018

 
     W miniony piątek 12 października br. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Rzepinie odbyła się LI Sesja Rady Miejskiej, podczas której radni podjęli uchwały w sprawie: zmiany uchwały budżetowej oraz w sprawie przeznaczenia do sprzedaży, w trybie przetargu ograniczonego, lokalu mieszkalnego stanowiącego własność Gminy Rzepin.
     Piątkowe posiedzenie zakończyło się bardzo miłym akcentem. Z racji tego, że była to ostania sesja w kadencji 2014-2018 Przewodniczący Rady Miejskiej Damian Utracki wraz z Burmistrzem Rzepina Sławomirem Dudzisem podziękowali wszystkim radnym za cztery lata pracy i za czas spędzony na wspólnych dyskusjach i głosowaniach. Radnym zostały wręczone pamiątkowe obrazy oraz listy gratulacyjne za zaangażowanie w pracę na rzecz społeczności lokalnej. Serdeczne podziękowania zostały przekazane także Zastępcy Burmistrza Krystianowi Pastuszakowi, Sekretarzowi Gminy Halinie Kuźmińskiej, Skarbnikowi Gminy Małgorzacie Barwińskiej, p.o. Skarbnika Jolancie Maliszewskiej oraz inspektorowi ds. obsługi Rady Bernadetcie Wąsowicz.
     I tak w przyjaznej atmosferze, przy wspólnych życzeniach i podziękowaniach za czteroletnią pracę, zakończyła się LI sesja Rady Miejskiej w Rzepinie.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją