• Baner:                            . .
 • Baner: . .
 • Baner:                          . .
 • Baner:                              . .
 • Baner:                               ' '
Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Skate Team Kowalów podsumował sezon!
05 Październik 2018

Skate Team Kowalów podsumował sezon!

 
Drużyna  Skate Team Kowalów reprezentuje Gminę Rzepin w wielu zawodach w Polsce i na arenie międzynarodowej. Z przyjemnością przedstawiamy kilka wyników z tegorocznego sezonu.
 
Zawodnicy Skate Team w Berlinie w biegach dla dzieci zajęli bardzo dobre miejsca: Darek Komisarek I miejsce, Antek Guzenda i jego siostra Matylda zajęli II miejsca, Lena Żywicka była IV, Iza Leśniewska i Staś Sikora wywalczyli V miejsca. Saskia Schroeder także zajęła dobre miejsce. Ania Walczak finałowym biegiem w Berlinie zakończyła German Inline Cup na III miejscu wśród kobiet.
 
Sierpień to wyjazd do Gdańska na Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy. W tym roku w biegach dziecięcych Darek i Matylda zajęli III miejsca. Iza dystans 10 km również ukończyła na III miejscu. Agnieszka Walczak startowała na dystansie półmaratonu i wywalczyła III miejsce na podium. Ania po raz kolejny w tym roku zmierzyła się z dystansem 42 km i zdobyła tytuł Mistrzyni Polski juniorów. 
 
Osiecznica to kolejne ważne miejsce naszych wyjazdów. W tym roku w biegach dziecięcych Darek, Staś i Lena zdobyli I miejsca, Iza miejsce II a Matylda, Staś i Hania stanęli na podium na III miejscu. W biegu na 16 km wśród kobiet Ania wywalczyła I miejsce a Agnieszka III i II w kategorii wiekowej. 
 
Wrotkarska Majówka w Poznaniu to kolejne zawody z których nasi zawodnicy przywieźli trofea, są to: Lena, Zuzia Sikora, Staś, Nadia Kozłowska, Antek, Darek, Matylda, Iza, Hania, Antoni Józefowicz, Daniel Piotrowski, Jan Sadowski, Jakub Pater, Kinga Żywicka i Ewa Sadowska.
 
W kwietniu rozgrywane są zawody z cyklu KidsCup w Berlinie. Nasi zawodnicy również biorą w nich udział. Nadia i Iza zajęły I miejsca w swojej kategorii wiekowej, Matylda i Staś miejsca III a Lena była II na podium.
 
Klub Skate Team Kowalów chciałby szczególnie podziękować Gminie Rzepin za okazane wsparcie podczas całego sezonu. Miło nam też poinformować, że dzięki sponsorom zawodnicy Skate Team otrzymali stroje do jazdy szybkiej na rolkach i mogli dumnie stawać na podium z herbem Gminy Rzepin na piersi, zwłaszcza w czasie jednego z najważniejszych zawodów w sezonie, jakim był finał KidsCup w Berlinie i BMW Berlin Maraton.
 
Chętnych serdecznie zapraszamy na treningi z profesjonalnym trenerem, które w sezonie jesienno-zimowym odbywają się na hali sportowej w Kowalowie w środy o godz. 16.00.
 
Klub Skate Team Kowalów

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Galeria zdjęć

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją