• Baner:                            . .
 • Baner: . .
 • Baner:                          . .
 • Baner:                              . .
 • Baner:                               ' '
Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Było sportowo i wesoło!
24 2018

Było sportowo i wesoło!

 
Za nami XI Integracyjna Spartakiada Osób Niepełnosprawnych!!
 
W piątek  21 września w Zespole Szkół w Rzepinie odbyła się XI Integracyjna Spartakiada Osób Niepełnosprawnych, której organizatorami byli Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” oraz Gmina Rzepin.
 
Uroczystego otwarcia spartakiady dokonali Burmistrz Rzepina Sławomir Dudzis oraz Prezes  Gorzowskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „START” Jerzy Jankowski. Po krótkich przemówieniach zaproszonych gości nastąpiła prezentacja paraolimpijczyków, którzy przyjęli zaproszenie na naszą rzepińską spartakiadę. Następnie wszyscy uczestnicy zebrani na szkolnym boisku przemaszerowali ulicami Rzepina w towarzystwie orkiestry Bloco Pomerania ze Szczecina grającej na bębnach, ogłaszając w ten sposób rozpoczęcie tego sportowego święta w naszym mieście.  
 
Organizatorzy przygotowali dla dzieci i młodzieży zawody sportowe w następujących konkurencjach: łucznictwo, strzelectwo, turniej szachy, biegi przełajowe, tenis stołowy oraz blok rekreacyjno – sportowy. Dla uczestników spartakiady czekał gorący oraz słodki poczęstunek, a także napoje i owoce.
Po uroczystym podsumowaniu zawodów, wręczono zwycięzcom nagrody i dyplomy, następnie wszyscy w doskonałych humorach rozeszli się do domów.
 
To była świetna zabawa i doskonała forma spędzania czasu wolnego na sportowo. Mamy nadzieję, że Integracyjna Spartakiada Osób Niepełnosprawnych jeszcze zawita do naszego pięknego miasta!
 
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją