• Baner:                            . .
 • Baner: . .
 • Baner:                          . .
 • Baner:                              . .
 • Baner:                               ' '
Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Rusza Regionalny Konkurs Grantowy Programu Równać Szanse
24 2018

Rusza Regionalny Konkurs Grantowy Programu Równać Szanse

 
16 sierpnia ruszył Regionalny Konkurs Grantowy "Równać Szanse 2018" – to szansa dla bibliotek i domów kultury, organizacji pozarządowych, Ochotniczych Straży Pożarnych i nieformalnych grup dorosłych na dotację w wysokości do 8 500 zł. Dotacja przyznawana jest na półroczne działania młodych osób w wieku 13-19 lat, pochodzących ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców. Aplikować można do 25 października br., a same projekty powinny być realizowane pomiędzy 1 lutego a 31 sierpnia 2019 roku.
 
Sam konkurs ogłoszony został w ramach Programu „Równać Szanse 2018”, a na stronie rownacszanse.pl znajdują się wszelkie niezbędne informacje.
 
Zapraszamy też do kontaktu z Partnerem Regionalnym – Towarzystwem Alternatywnego Kształcenia z Opola, które organizuje konkurs na terenie województwa lubuskiego i chętnie odpowie na dodatkowe pytania. Zachęcamy do przeprowadzania spotkań informacyjnych lub innych wydarzeń we współpracy z naszym Partnerem Regionalnym. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: e-mail lub telefonicznie: (22) 826 10 16.
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją