• Baner:                            . .
 • Baner: . .
 • Baner:                          . .
 • Baner:                              . .
 • Baner:                               ' '
Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Uwaga - zmiana organizacji ruchu na Starym Rynku w Rzepinie
23 2018

Uwaga - zmiana organizacji ruchu na Starym Rynku w Rzepinie

Informujemy, że w dniu 24 sierpnia 2018 r. (piątek) od godzin porannych zostanie wprowadzony II etap ruchu zastępczego na czas wykonywania robót związanych z przebudową i rewitalizacją Starego Rynku w Rzepinie. Za utrudnienia przepraszamy!
 
W drugim etapie roboty drogowe będą prowadzone w części ul. Poznańskiej od skrzyżowania z ul. Nadrzeczną oraz w ul. Tadeusza Kościuszki do skrzyżowania z ul. Wąską. Roboty drogowe na tym odcinku wymagają całkowitego zamknięcia części ulic. W celu zapewnienia ruchu pojazdów w trakcie utrudnień związanych z przebudową w/w ulic wyznaczony zostanie objazd dla pojazdów tranzytowych oraz ruchu lokalnego obwodnicą Rzepina.
Jednocześnie udostępnione zostaną ulice na których prace brukarskie zostały już zakończone tj. Bohaterów Westerplatte, Inwalidów Wojennych oraz część T. Kościuszki. Etap ten potrwa ok. 3 tygodni.
 
Prosimy zatem wszystkich mieszkańców i użytkowników dróg w naszym mieście  o rozważną jazdę, zwracanie uwagi na znaki i tablice informujące o objazdach. Zwracamy się również z ogromną prośbą o nieparkowanie aut wzdłuż zrewitalizowanych ulic, ponieważ nadal będą tam prowadzone prace związane z budową chodników i zagospodarowaniem Placu Ratuszowego.
 
Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w Referacie Inwestycji i Zamówień Publicznych  Urzędu Miejskiego w Rzepinie, pok. nr 6 lub pod nr tel. 95 7596 034 lub w biurze budowy przy ul. Kościuszki 32.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją